Dotacje unijne

Projekty unijne dające możliwość sfinansowania pełnego lub częściowego Twojego Biznesu oraz szansa na ich dostanie często są czynnikiem decydującym o tym czy firma powstanie, czy nie, czy będzie dalej istniała. Nasi eksperci pomogą Ci zwiększyć te szanse i doprowadzić do skutku cel jakim jest dobrze prosprująca własna firma.

Pomożemy Ci spełnić wszystkie kryteria jakie stają między Tobą a zatwierdzonym wnioskiem o dofinansowanie.

 • kontrola projektu

  zadbamy o zgodność dokumentacji z zasadami konkretnego projektu takimi jak: kompletacja dokumentów do wniosku, odpowiednie oznakowanie dokumentów do publikacji.

 • kwalifikowalność wniosków

  nie wszystkie wydatki się kwalifikują do dofinansowania, postaramy się wybrać te, które są kluczowe i „wyciągnąć” jak najwiecej.

 • sprawozdawczość, rozliczenie i dokumentacja projektu

  po podpisaniu umowy o dofinansowanie należy składać raporty o postępach projektu, często jest to podstawa do wypłaty dofinansowania. Nie musisz się martwić o sprawozdania, będziemy je skłądać za Ciebie.

 • trwałość projektu

  walidacja trwałości projektu – innymi słowy czy biznes nie będzie chwilowym wydarzeniem, a solidną firmą z potencjałem na więcej. Jest to kryterium,od którego zależy ewentualna zwrot dofinansowania.